مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی از موسسه خیریه مستمندان تبریز بازدید کرد
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی از موسسه خیریه مستمندان تبریز بازدید کرد

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی در راستای رسیدگی به مشکلات موسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد (سمن) از موسسه خیریه مستمندان تبریز بازدید کرد.به گزارش صدای آناک،عیسی اورج زاده، در ادامه بازدیدهای میدانی با هدف رفع موانع و مشکلات مودیان مالیاتی و حمایت از آنها، ضمن دیدار با هیأت امنای موسسه خیریه مستمندان تبریز، از مراحل […]

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی در راستای رسیدگی به مشکلات موسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد (سمن) از موسسه خیریه مستمندان تبریز بازدید کرد.
به گزارش صدای آناک،عیسی اورج زاده، در ادامه بازدیدهای میدانی با هدف رفع موانع و مشکلات مودیان مالیاتی و حمایت از آنها، ضمن دیدار با هیأت امنای موسسه خیریه مستمندان تبریز، از مراحل توزیع بسته‌های معیشتی و نوروزی به خانواده‌های نیازمند توسط این موسسه بازدید به عمل آورد و به بررسی مشکلات مالیاتی این موسسه مردم نهاد پرداخت.
اورج زاده، حمایت از مودیان مالیاتی به خصوص سازمان‌های مردم نهاد و سمن‌ها را از رویکردهای اساسی نظام مالیاتی برشمرد و گفت: مودیان مالیاتی به ویژه سازمان‌های مردم نهاد و موسسات خیریه حامی شهروندان و اقشار کم درآمد هستند و اداره کل نیز به دنبال حمایت قانونی و حل مسایل مالیاتی آنان با ارائه راهکارهای لازم جهت برخورداری از مشوق های مالیاتی و قانونی است.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی، بر لزوم تعامل و همکاری متقابل جهت رفع مسایل و مشکلات مودیان مالیاتی در سطح استان تاکید کرد و گفت: این نوع بازدیدهای میدانی و هم‌اندیشی‌ها نتایج و آثار مثبتی در پی دارد و بر هم‌افزایی، بهبود و کارآمدی امور کمک شایانی می کند.
در پایان بازدید، اعضای هیأت مدیره موسسه خیریه مستمندان تبریز نیز ضمن ارائه گزارشی از تعداد نیروهای شاغل و آخرین وضعیت این موسسه، به بیان برخی مشکلات و دغدغه های مالیاتی موجود پرداخت.