امدادرسانی نیرو های امدادی هلال احمر آذربایجان شرقی به ۱۱۰ خانوار متأثر از سیل و آبگرفتگی در شهرستان بناب
امدادرسانی نیرو های امدادی هلال احمر آذربایجان شرقی به ۱۱۰ خانوار متأثر از سیل و آبگرفتگی در شهرستان بناب

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی از امدادرسانی به حدود ۱۱۰ خانوار در پی بارندگی‌ شدید خبر داد. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گفت: در پی بارش‌های سیل‌آسا و وقوع سیل در شهرستان بناب، جمعیت هلال احمر این شهرستان با ۴ تیم عملیاتی به یاری سیل‌ زدگان شتافت و تاکنون به ۱۱۰ خانوار از متاثرین این حادثه جوی امدادرسانی کرده […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی از امدادرسانی به حدود ۱۱۰ خانوار در پی بارندگی‌ شدید خبر داد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گفت: در پی بارش‌های سیل‌آسا و وقوع سیل در شهرستان بناب، جمعیت هلال احمر این شهرستان با ۴ تیم عملیاتی به یاری سیل‌ زدگان شتافت و تاکنون به ۱۱۰ خانوار از متاثرین این حادثه جوی امدادرسانی کرده است.
به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی ؛ حمید منجم در این خصوص افزود: در پی بارش شدید باران از بامداد روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳، تاکنون در حال حاضر ۱۰۰ باب منزل مسکونی واقع در کوی شهرداری دچار آبگرفتگی هستند که امدادرسانی به این منطقه از ساعت ۵.۲۰ صبح شروع و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: از سحرگاه امروز تاکنون به حدود ۵۰ منزل ارزیابی و ۱۳ منزل مسکونی با مشارکت آتش نشانی و شهرداری بناب امدادرسانی و تخلیه شده است و در حال حاضر ۴ تیم عملیاتی هلال احمر با ۳ خودروی امدادی و تجهیزات سیل در حال امدادرسانی هستند.

بنابراین این گزارش اکبرزاده رییس جمعیت هلال‌احمر شهرستان بناب با اشاره به ورود آب به منازل بیان کرد: تخلیه آب از منازل در حال انجام است و تاکنون به حدود ۱۱۰ خانوار سیل‌زده امدادرسانی شده است.