بعد از ۵ سال وقفه؛برگزاری کارگاه آموزشی و استعدادیابی وودبال در تبریز
بعد از ۵ سال وقفه؛برگزاری کارگاه آموزشی و استعدادیابی وودبال در تبریز

رئیس هیات گلف استان آذربایجان شرقی از برگزاری یک دوره کارگاه آموزش مقدماتی و استعدادیابی وودبال خبر داد و گفت: در این دوره یک روزه ۳۰ نفر از علاقه مندان تبریزی حضور پیدا کردند. به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی هیات گلف استان، امیر کِوین روز جمعه باحضور در این کارگاه آموزشی که […]

رئیس هیات گلف استان آذربایجان شرقی از برگزاری یک دوره کارگاه آموزش مقدماتی و استعدادیابی وودبال خبر داد و گفت: در این دوره یک روزه ۳۰ نفر از علاقه مندان تبریزی حضور پیدا کردند.

به گزارش صدای آناک به نقل ازروابط عمومی هیات گلف استان، امیر کِوین روز جمعه باحضور در این کارگاه آموزشی که در مجموعه ورزشی پرواز تبریز برگزار شد، اظهار داشت: این کارگاه یک روزه در بخش آقایان و بانوان به صورت تئوری و عملی و به مربیگری آقای مرتضی تقی پور از مربیان خوب استان برگزار گردید.

وی هدف از اجرای کارگاه آموزش مقدماتی وودبال را شناسایی استعدادهای برتر در رده های سنی ۱۴ تا ۱۸ سال و ۱۸ سال به بالا عنوان کرد و گفت: آینده نگری برای ورزش گلف و رشته وودبال و همچنین استفاده از نفرات و استعدادهای برتر برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور را از جمله این اهداف ذکر کرد.