عملکرد اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در وصول درآمدهای عمومی استان
عملکرد اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در وصول درآمدهای عمومی استان

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی عملکرد این اداره کل را در تحقق وصول درآمدهای استان در سال ۱۴۰۲ را تشریح کرد. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی، واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره […]

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی عملکرد این اداره کل را در تحقق وصول درآمدهای استان در سال ۱۴۰۲ را تشریح کرد.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی، واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به عملکرد اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در حوزه‌ وصول درآمدهای عمومی و مولدسازی دارایی‌های دولت در سال ۱۴۰۲ از افرایش  تحقق درآمدهای عمومی استان نسبت به سال ۱۴۰۱، خبرداد.

وی افزود: درحوزه وصول درآمدهای عمومی آذربایجان‌شرقی در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ به ترتیب شاهد تحقق ۱۲۲ درصدی و ۱۱۹٫۲۳ درصدی نسبت به رقم مصوب بودیم.

نماینده وزیر اقتصاد درآذربایجان‌شرقی تصریح کرد: برگزاری جلسات ستاد درآمد و تجهیز منابع استان آذربایجان‌شرقی با هدف پیگیری وصول و رشد درآمدهای استان به صورت ماهانه برگزار می‌شود، از همین رو، رشد ۶۴٫۸۰ درصدی مصوب درآمدهای عمومی استان در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ را شاهد بودیم.

وی ادامه داد: در بحث  رشد درآمدهای عمومی  استان طی سال ۱۴۰۲ نسبت به سال۱۴۰۱ ، رشد ۴۱ درصدی را تجربه کردیم، همچنین مجوز فروش ۲۴ فقره از املاک مازاد دستگاه‌های دولتی آذربایجان‌شرقی در سال ۱۴۰۲ اخذ شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: در تبدیل اسناد دفترچه ای  با تک برگ عادی  به اسناد تک برگ دولتی نیز با افزایش مواجه بودیم که در سال ۱۴۰۲ این تعداد به ۱۷۵۱۸ فقره رسید