بازدید استاندار آذربایجان شرقی از بیمارستان در دست ساخت ۲۰۰ تختخوابی بناب
بازدید استاندار آذربایجان شرقی از بیمارستان در دست ساخت ۲۰۰ تختخوابی بناب

به گزارش صدای آناک،مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سفر یک روزه کاری امروز خود به بناب از وضعیت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی در دست ساخت این شهرستان بازدید کرد. پیمانکار طرح اعلام کرد که اگر ۱۰۰ میلیارد تومان برای خرید میلگرد اعتبار اختصاص یابد، سال بعد پنج طبقه اسکلت را تحویل می دهیم. همچنین […]

به گزارش صدای آناک،مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سفر یک روزه کاری امروز خود به بناب از وضعیت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی در دست ساخت این شهرستان بازدید کرد.

پیمانکار طرح اعلام کرد که اگر ۱۰۰ میلیارد تومان برای خرید میلگرد اعتبار اختصاص یابد، سال بعد پنج طبقه اسکلت را تحویل می دهیم.

همچنین اعلام شد این طرح سه هزار و ۳۰۰ تن میلگرد لازم دارد که تاکنون ۸۰۰ تن آن تامین و مصرف شده است.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با حسینی، مدیر منطقه‌ای پروژه‌های شرکت مجری ساختمان‌های دولتی بر لزوم تخصیص اعتبار کافی برای تکمیل این پروژه تاکید کرد.

رحمتی در پاسخ به اظهارات این مقام مسئول مبنی بر اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح در سال جاری تاکید کرد که این رقم حداقل باید به ۲ برابر افزایش یابد.

عملیات ساخت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بناب در پنج طبقه به وسعت بیش از ۱۷ هزار متر مربع از سال ۱۴۰۰ آغاز شده است و ۲۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.