آغاز هفتمین همایش علمی جوانی جمعیت در تبریز
آغاز هفتمین همایش علمی جوانی جمعیت در تبریز

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، هفتمین همایش علمی جوانی جمعیت با حضور دکتر کلهر معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، محمدی سرپرست استانداری و جمعی از مسئولان کشوری و استانی روز سه‌شنبه هشتم خرداد ماه به میزبانی سالن پتروشیمی تبریز برگزار شد.در […]

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، هفتمین همایش علمی جوانی جمعیت با حضور دکتر کلهر معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، محمدی سرپرست استانداری و جمعی از مسئولان کشوری و استانی روز سه‌شنبه هشتم خرداد ماه به میزبانی سالن پتروشیمی تبریز برگزار شد.
در این همایش حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد گفت: امیدوارم تمامی مسئولین بتوانند راهروان این شهدا باشند و بتوانیم راه این شهدا را ادامه دهیم.
وی افزود: خرسندیم که استان آذربایجان شرقی به عنوان میزبان چنین رویداد مهم شده است و باوجود اینکه مسئولان استانداری شبانه روز درگیر هستند ولی این همایش را مهم شمرده و حضور پیدا کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این کنگره در جهت اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد و برای تمامی حاضرین مفید واقع شود.