آزادی ۷۰ زندانی غیرعمد به مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت وسالگرد بنیانگذارانقلاب اسلامی
آزادی ۷۰ زندانی غیرعمد به مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت وسالگرد بنیانگذارانقلاب اسلامی

به گزارش صدای آناک،رئیس کل دادگستری استان و رئیس هیات امناء ستاد دیه آذربایجان شرقی از آزادی ۷۰ زندانی غیرعمد و محکوم مالی به مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت وسالگرد ارتحال بنیانگذارانقلاب اسلامی زندان‌های استان خبر داد. موسی خلیل الهی در تشریح این خبر افزود: از این تعداد مددجو، ۳۵ نفر از زندان تبریز و ۳۵ […]

به گزارش صدای آناک،رئیس کل دادگستری استان و رئیس هیات امناء ستاد دیه آذربایجان شرقی از آزادی ۷۰ زندانی غیرعمد و محکوم مالی به مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت وسالگرد ارتحال بنیانگذارانقلاب اسلامی زندان‌های استان خبر داد.

موسی خلیل الهی در تشریح این خبر افزود: از این تعداد مددجو، ۳۵ نفر از زندان تبریز و ۳۵ نفر از زندانهای شهرستانها آزاد و به کانون خانواده خود بازگشتند.

وی افزود : کل مبلغ بدهی مددجویان آزاد شده امروز ۳۳ میلیارد تومان بود که برای آزادی این تعداد خیرین و ستاد دیه استان مبلغ ۳ میلیارد و پانصد میلیون تومان بصورت کمک ویژه(بلاعوض)پرداخت کردند .

رئیس کل دادگستری استان در ادامه افزود :از ابتدای سال جاری تعداد ۱۱۲ نفر از زندانیان غیرعمد آزاد شدند که کل مبلغ بدهی این تعداد ۱۳۹ میلیارد تومان بود و برای آزادی این تعداد مبلغ ۷ میلیارد و هشتصدمیلیون تومان بصورت کمک ویژه(بلاعوض) پرداخت شده است.