مدیر کل ثبت احوال آذربایجان شرقی شناسنامه پنج قلوهای لیلان را تحویل داد
مدیر کل ثبت احوال آذربایجان شرقی شناسنامه پنج قلوهای لیلان را تحویل داد

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی آقای ایمانی مدیرکل ثبت احوال استان به همراه آقای مهندس جعفر عزت شعار فرماندار و آقای مهندس میکائیل فیضی شهردار شهرستان لیلان در راستای تبیین قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و فرزندآوری با حضور در منزل نوزادان پنج […]

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت احوال آذربایجان شرقی آقای ایمانی مدیرکل ثبت احوال استان به همراه آقای مهندس جعفر عزت شعار فرماندار و آقای مهندس میکائیل فیضی شهردار شهرستان لیلان در راستای تبیین قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و فرزندآوری با حضور در منزل نوزادان پنج قلو شناسنامه های آنها را به خانواده ایشان تحویل دادند.

آقای ایمانی گفتند فرزندان گلی از گلهای بهشتی هستند که از طرف خداوند تبارک و تعالی به والدین هدیه داده می شوند. اکنون شما خانواده محترم صاحب یک گلستان زیبا از این گلها شده اید و بنده به نوبه خودم از طرف کارکنان ثبت احوال استان به شما تبریک می گویم. در ادامه آقای ایمانی مدیرکل ثبت احوال ساتان و آقای عزت شعار فرماندار لیلان شناسنامه های تک تک نوزادان را به همراه هدیه هایشان در آغوش آنها قرار دادند.

اسامین این نوزادان به ترتیب زمان تولد سبحان،محمد، علی، امین و رضا می باشد.