دانشگاه‌ها می‌توانند در داغ کردن تنور انتخابات و همچنین جریان‌سازی نقش مهمی ایفا کنند
دانشگاه‌ها می‌توانند در داغ کردن تنور انتخابات و همچنین جریان‌سازی نقش مهمی ایفا کنند

اولین جلسه‌ی ستاد انتخابات دانشگاهیان آذربایجان شرقی با حضور رئیس و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز و روسا و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های استان در دانشگاه تبریز برگزار شد. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر صفر نصراله‌زاده رئیس دانشگاه تبریز طی سخنانی در ابتدای این جلسه اظهار […]

اولین جلسه‌ی ستاد انتخابات دانشگاهیان آذربایجان شرقی با حضور رئیس و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز و روسا و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های استان در دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، دکتر صفر نصراله‌زاده رئیس دانشگاه تبریز طی سخنانی در ابتدای این جلسه اظهار کرد: ما باید براساس منویات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی ابتدا برروی حضور حداکثری و سپس انتخاب فرد اصلح تلاش کنیم.

وی ادامه داد: دانشگاه‌ها می‌توانند در داغ کردن تنور انتخابات و همچین جریان‌سازی نقش مهمی ایفا کنند و امیدواریم هشتم تیرماه شاهد حماسه‌ی دیگری از ملت قهرمان ایران اسلامی باشیم.

دکتر نصراله‌زاده با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب باید ادامه دهنده‌ی راه رئیس جمهور شهید باشد، افزود: ما به‌عنوان کارگزاران دولت رئیس جمهور شهید تلاش کنیم راه او را ادامه داده و ذره‌ای از دِین خود را به شهدای خدمت ادا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما باید راهبرد نظام جمهوری اسلامی را تبیین کنیم و اگر راهبردهای انقلاب و رهنمودهای امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب را تشریح کنیم، مردم خودشان متوجه اوضاع خواهند شد.

رئیس دانشگاه تبریز با تاکید بر تبیین سیاست‌های دولت سیزدهم اظهار کرد: دانشگاهیان باید راهبران و پیشرانان جامعه باشند و آنچه را که به نفع کشور است، با زبان نرم بیان کنند و این هنر دانشگاه است که اصول و سیاست‌‌های انقلاب اسلامی را تبیین کند.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی اسوه و الگویی بود که مزد خدمتش را گرفت، افزود: دولت شهید رئیسی دولت تراز انقلاب بود که در مقابل هیچکس تسلیم نشد و در حالی قبلا گزینه‌های روی میز مطرح می‌شد، در زمان دولت شهید رئیسی این گزینه‌ها برداشته شد و ما باید تبیین کنیم که اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم.

در ادامه‌ی این جلسه روسا و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های استان برنامه‌های انتخاباتی خود را تشریح کردند.