به عنوان نماینده دولت تمام قد حامی بخش تولید هستیم
به عنوان نماینده دولت تمام قد حامی بخش تولید هستیم

به گزارش صدای آناک،سرپرست استانداری آذربایجان شرقی گفت: ما به عنوان نمایندگان دولت حامی ۱۰۰ درصدی تولید در استان بوده، از مشکلات پرتعداد بخش تولید هم مطلع هستیم و برای حل آنها از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم. تراب محمدی امروز در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی با اشاره […]

به گزارش صدای آناک،سرپرست استانداری آذربایجان شرقی گفت: ما به عنوان نمایندگان دولت حامی ۱۰۰ درصدی تولید در استان بوده، از مشکلات پرتعداد بخش تولید هم مطلع هستیم و برای حل آنها از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

تراب محمدی امروز در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی با اشاره به طرح ۳۴ مشکل حوزه تولید و صنعت استان در دیدار اخیرش با وزیر اقتصاد افزود: پیشنهادات اتاق بازرگانی تبریز درباره قانون سخت و زیان آور بودن برخی صنوف می تواند در تامین نیروی کار از یک سو و حفظ حقوق کارگران از سوی دیگر مفید باشد.

وی اضافه کرد: پیگیری جدی استان با توجه به جایگاه بالای کشوری شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و طرح پیشنهادات آن در سطح ملی، می تواند به تغییر قوانین و مقررات موضوعه به نفع حوزه تولید و صنعت منجر شود.

محمدی با اشاره به اهمیت ویژه پیگیری ها در پیشبرد امور ادامه داد: پست برق ۴۰۰ کیلوولت هشترود از مدت ها قبل مطرح بود، اما در سایه پیگیری های استانی در حال ورود به مرحله اجراست.

وی بیان کرد: همچنین با پیگیری های انجام شده، مقرر است مالیات مجتمع مس سونگون به سازمان امور مالیاتی کشور منتقل شود که در این صورت سهم استان ما نیز پس از سال ها به شکل عادلانه محقق خواهد شد.

وی افزود: در دیدار اخیر با مدیرعامل مس ایران نیز تصمیمات مفیدی برای استان اخذ شد.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی همچنین بر ضرورت نظارت بیشتر بر عملکرد شرکت های سنجش سخت و زیان آور شغل در استان تاکید کرد.