نجات چترباز در ارتفاعات روستای اوزی شهرستان کلیبر
نجات چترباز در ارتفاعات روستای اوزی شهرستان کلیبر

امروز جمعه اول تیر ماه ۱۴۰۳، امدادگران جمعیت هلال‌احمر شهرستان کلیبر به دنبال تماس اهالی روستای اوزی، به محل سقوط چترباز در ارتفاعات این روستا اعزام شدند. پس از سه ساعت تلاش فراوان، نجاتگران موفق به انتقال مصدوم به پایگاه امداد جاده‌ای یوزبند و سپس به بیمارستان اهر شدند. به گزارش صدای آناک به نقل […]

امروز جمعه اول تیر ماه ۱۴۰۳، امدادگران جمعیت هلال‌احمر شهرستان کلیبر به دنبال تماس اهالی روستای اوزی، به محل سقوط چترباز در ارتفاعات این روستا اعزام شدند. پس از سه ساعت تلاش فراوان، نجاتگران موفق به انتقال مصدوم به پایگاه امداد جاده‌ای یوزبند و سپس به بیمارستان اهر شدند.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی، شهروز انصاری رئیس این جمعیت، ساعت ۱۱:۵۰ صبح امروز، اول تیر ماه ۱۴۰۳، از سقوط چترباز در ارتفاعات روستای اوزی خبر داد.

نجاتگران پایگاه قلعه‌درهٔ سی به همراه همکاران اورژانس و تیم پشتیبان بلافاصله به محل اعزام شدند. به دلیل ناهموار بودن مسیر روستا و وزش شدید باد، امکان فرود هلی‌کوپتر در محل وجود نداشت و مصدوم در شهرستان اهر به هلی‌کوپتر اورژانس تحویل داده شد.

این عملیات امداد و نجات ساعت ۱۴:۲۰ به پایان رسید. فرماندار شهرستان نیز در صحنه حادثه حضور داشت.