برپایی نمایشگاه فصلی تولیدات فرش مددجویی
برپایی نمایشگاه فصلی تولیدات فرش مددجویی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه فصلی تولیدات فرش دستباف مددجویان تحت حمایت خبر داد. به گزارش صدای آناک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامعلی ملامهدی در حاشیه افتتاح نمایشگاه فرش اظهار داشت: نمایشگاه فصلی تولیدات فرش مددجویان با هدف پایدارسازی طرح‌های اشتغال و بازاریابی در محل زیرزمین […]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه فصلی تولیدات فرش دستباف مددجویان تحت حمایت خبر داد.

به گزارش صدای آناک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامعلی ملامهدی در حاشیه افتتاح نمایشگاه فرش اظهار داشت: نمایشگاه فصلی تولیدات فرش مددجویان با هدف پایدارسازی طرح‌های اشتغال و بازاریابی در محل زیرزمین اداره کل کمیته امداد استان دایر شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه ۲۱۰ تخته فرش تولیدات مددجویی به ارزش ۲۰ میلیارد تومان عرضه شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: این محصولات بدون واسطه از تولید کننده به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

وی یادآور شد: عموم مردم می‌توانند تا ۲۱ تیر ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ از این نمایشگاه در محل طبقه زیرزمین اداره کل کمیته امداد واقع در تبریز چهارراه ابوریحان بازدید و خرید نمایند.

ملامهدی تصریح کرد: توانمندسازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از طریق اشتغالزایی و بازاریابی برای تولیدات مددجویی از جمله رسالت های اصلی این نهاد است.

وی با اشاره به وجود تنوع شغلی گسترده در طرح های اشتغال مددجویی گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی طی سال های اخیر همواره دستگاه برتر استان در تولید اشتغال بوده است و در این حوزه حرفی برای گفتن داریم.