نشست مشترک اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی
نشست مشترک اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، نشست مشترک مدیرکل، معاونین و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با دکتر جعفری آذر نماینده محترم مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ظهر روز پنجشنبه هفتم تیر ماه ۱۴۰۳ برگزار […]

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، نشست مشترک مدیرکل، معاونین و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با دکتر جعفری آذر نماینده محترم مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ظهر روز پنجشنبه هفتم تیر ماه ۱۴۰۳ برگزار شد.
در این جلسه ابتدا هریک از معاونین و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان گزارشی جامع در خصوص وضعیت حوزه های این مجموعه ارائه دادند.
حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در پایان جمع بندی وضعیت ورزش و جوانان استان را بیان و به بررسی مهم ترین مسائل این حوزه پرداخت.
در پایان نیز جعفری آذر ضمن تقدیر از اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان، مطالبه مهم ترین خواسته های حوزه ورزش و جوانان از دستگاه های مربوطه را از جمله اهداف خود بیان و حمایت خود را از ورزش و رفع مشکلات جوانان اعلام کرد‌.