تأمین ۶۳۰۰ لیتر سم مبارزه با بیماری زنگ زرد گندم در استان توسط شرکت خدمات حمایتی
تأمین ۶۳۰۰ لیتر سم مبارزه با بیماری زنگ زرد گندم در استان توسط شرکت خدمات حمایتی

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی از تأمین ۶ هزار و ۳۰۰ لیتر سم مبارزه با بیماری زنگ زرد گندم در استان توسط این شرکت خبر داد.به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، صادق نادری صومعه در گفتگو با خبرنگاران گفت: در سال زراعی جاری مقدار ۶ هزار […]

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی از تأمین ۶ هزار و ۳۰۰ لیتر سم مبارزه با بیماری زنگ زرد گندم در استان توسط این شرکت خبر داد.
به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، صادق نادری صومعه در گفتگو با خبرنگاران گفت: در سال زراعی جاری مقدار ۶ هزار و ۳۰۰ لیتر سم فولیکور برای مبارزه با بیماری زنگ زرد گندم در استان تهیه و به شهرستانهای اهر، کلیبر، ورزقان، هشترود و میانه تحویل داده شد.
وی با بیان اینکه یکی از وظایف شرکت خدمات حمایتی کشاورزی تأمین سموم است، افزود: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی یک کارخانه تولید سموم داشته که برای تولید انواع سموم آفت کش و قارچ کش فعالیت می‌کند. محصولات این کارخانه دارای کیفیت و قیمت مناسب است. کلیه فروشندگان و داروخانه های تهیه و توزیع سموم دارای مجوز می توانند با مراجعه به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از محصولات این شرکت تهیه و با شرایط و قیمت مناسب در اختیار کشاورزان محترم استان قرار بدهند.