پیام تبریک یونس دباغ صادقی‌پور مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی به‌مناسبت فرا رسیدن هفته تأمین‌اجتماعی
پیام تبریک یونس دباغ صادقی‌پور مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی به‌مناسبت فرا رسیدن هفته تأمین‌اجتماعی

به گزارش صدای آناک،ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ماه محرم، فرا رسیدن هفته مبارک تأمین‌اجتماعی را گرامی می‌داریم و بر خود وظیفه می‌دانیم تا ضمن تبریک این مناسبت و تسلیت ایام محرم، از زحمات بی‌وقفه و تلاش‌های خالصانه همکاران عزیز در سازمان تأمین اجتماعی که در جهت ارائه خدمات شایسته به شما مردم عزیز انجام […]

به گزارش صدای آناک،ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ماه محرم، فرا رسیدن هفته مبارک تأمین‌اجتماعی را گرامی می‌داریم و بر خود وظیفه می‌دانیم تا ضمن تبریک این مناسبت و تسلیت ایام محرم، از زحمات بی‌وقفه و تلاش‌های خالصانه همکاران عزیز در سازمان تأمین اجتماعی که در جهت ارائه خدمات شایسته به شما مردم عزیز انجام می‌دهند، قدردانی نماییم.

هفته تأمین اجتماعی، فرصتی ارزشمند است تا به پاس خدمات ارزنده و کوشش‌های شبانه‌روزی همکاران ما در تأمین رفاه اجتماعی، سلامت و امنیت خاطر جامعه تجلیل کنیم. اقدامات و تلاش‌های آنان در جهت حمایت از کارگران، کارفرمایان و اقشار مختلف جامعه، نمودار تعهد، مسئولیت‌پذیری و دلسوزی نسبت به آینده این مرز و بوم است.

از سوی دیگر، ایام محرم یادآور بزرگ‌ترین حماسه تاریخی اسلام و نمونه بارز ایثار، شجاعت و مقاومت در راه حق و عدالت است. ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، فرصتی مغتنم برای تعمق و تأمل در ارزش‌های متعالی انسانیت و عدالت‌خواهی است که همواره باید در راستای تحقق آن‌ها گام برداریم.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت هفته تأمین‌اجتماعی و قدردانی از همت و کوشش همکاران گرامی، فرارسیدن ایام سوگواری محرم و شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران وفادارش را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال خواستارم که همواره همگان را در مسیر خدمت به مردم عزیز و پیشبرد اهداف عالی سازمانی موفق و مؤید بدارد.

یونس دباغ صادقی پور
مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان آذربایجان‌شرقی