برگزاری جلسه ستاد امر به معروف شهرستان بستان آباد با حضور ستاد استان
برگزاری جلسه ستاد امر به معروف شهرستان بستان آباد با حضور ستاد استان

نستوهی اظهار داشت: آسیب شناسی در خصوص امر به معروف و نهی از منکرصورت گرفته است که از جمله آسیب های مورد بررسی، محدود کردن این فریضتین به مسائلی چون حجاب، مسائل جنسی و عدم توجه آن در مسائل سیاسی، اقتصادی و کارآمدی اداری است. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی ستاد […]

نستوهی اظهار داشت: آسیب شناسی در خصوص امر به معروف و نهی از منکرصورت گرفته است که از جمله آسیب های مورد بررسی، محدود کردن این فریضتین به مسائلی چون حجاب، مسائل جنسی و عدم توجه آن در مسائل سیاسی، اقتصادی و کارآمدی اداری است.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف استان آذربایجان شرقی؛ جلسه ستاد امر به معروف شهرستان بستان آباد با حضور حجت الاسلام نستوهی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و اعضای ستاد شهرستان بستان آباد برگزار شد.

حجت الاسلام نستوهی در ابتدا ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله حسین (ع) و یاران با وفایش به ذکر احادیثی در بیان اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر پرداخت.

وی گفت: امروز باید همانطور که واجب بودن اقامه نماز برای مردم ما روشن شده است، واجب بودن اقامه فریضتین نیز در جامعه تبیین شود تا همگان به آن عمل کنند.

نستوهی اظهار داشت: آسیب شناسی در خصوص امر به معروف و نهی از منکرصورت گرفته است که از جمله آسیب های مورد بررسی، محدود کردن این فریضتین به مسائلی چون حجاب، مسائل جنسی و عدم توجه آن در مسائل سیاسی، اقتصادی و کارآمدی اداری است.

دبیر ستاد امر به معروف ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر مسئولان در اولویت قرار دارد و ستاد استان در آینده نزدیک با اجرای طرح های جدید مقدمات ورود عموم به این حوزه را فراهم خواهد کرد.

این مقام مسئول همچنین از موفقیت های حاصل شده در استان آذربایجان شرقی بر اساس اجرای طرح های جدید امر به معروف و نهی از منکر توسط تشکل های مردمی ستاد استان خبر داد که تاثیرات بسیار مثبتی را در پی داشته است.

وی در پایان ضمن تمجید از تلاش های ستاد شهرستان بستان آباد گفت: طرح های جدید نیاز به همت همه مسئولان شهرستان دارد تا مردم نجیب این خطه از استان از مواهب امر به معروف و نهی از منکر بهره مند گردند.