به مناسبت برگزاری شکوهمند چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
به مناسبت برگزاری شکوهمند چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش صدای آناک،واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در پیامی از حضور میلیونی مردم ایران در پای صندوق های رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشکر و قدردانی کرد. متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیممردم بزرگوار و با فهم و شعور ایران اسلامی، بار دیگر شور […]

به گزارش صدای آناک،واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در پیامی از حضور میلیونی مردم ایران در پای صندوق های رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشکر و قدردانی کرد. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم بزرگوار و با فهم و شعور ایران اسلامی، بار دیگر شور و شعور ملی و دلبستگی و حساسیت خود را نسبت به آینده و توسعه و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران نشان داده و در انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حماسه آفریده و برگ زرین دیگری در دفتر انقلاب اسلامی ثبت کردند. همانگونه که در نظر حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری نیز همواره مورد تاکید و توجه بوده است، میزان حضور و مشارکت آحاد مردم و جامعه اصالت داشته است و مردم با حضور میلیونی خود به این مهم مهر تایید زدند.اینجانب به عنوان خادم کوچک، ضمن تقدیر و تشکر و سپاسگزاری ویژه از خلق حماسه توسط مردم سرافراز استان و کشورم، این مشارکت باشکوه را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم عزیز ایران اسلامی، خانواده های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران تبریک عرض می کنم. همچنین، جلب اعتماد ملت شریف و نجیب ایران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به برادر ارجمندم جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، مدیرصادق، باتجربه و عدالت طلب تبریک و شادباش عرض نموده و توفیق و سربلندی ایشان در خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی را از خدای متعال مسئالت می نمایم.
واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی