در سه ماهه سالجاری؛ بالغ بر ۱۴۰ کیلومتر از خطوط لوله منطقه ۸ انتقال گاز پیگرانی شد
در سه ماهه سالجاری؛ بالغ بر ۱۴۰ کیلومتر از خطوط لوله منطقه ۸ انتقال گاز پیگرانی شد

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز، از پیگرانی تمیزکننده بالغ بر ۱۴۰ کیلومتر از خطوط لوله این منطقه در طول سه ماهه سالجاری خبر داد. به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی منطقه ۸ عملیات انتقال گاز، فیروز خدائی، مدیر منطقه ۸ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به برنامه ریزی […]

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز، از پیگرانی تمیزکننده بالغ بر ۱۴۰ کیلومتر از خطوط لوله این منطقه در طول سه ماهه سالجاری خبر داد.

به گزارش صدای آناک به نقل از روابط عمومی منطقه ۸ عملیات انتقال گاز، فیروز خدائی، مدیر منطقه ۸ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به برنامه ریزی های پیش بینی شده درطول مدت یاد شده، همکاران ما توانستند عملیات پیگرانی ۷۱ کیلومتر از خط ۱۶ اینچ ابراهیم آباد نقده ، ۱۷ کیلومتر از خط ۲۰ اینچ پری، ۲۳ کیلومتر از خط ۲۰ اینچ تقویتی خوی، ۳۰ کیلومتر از خط ۸ اینچ اشنویه  را با موفقیت انجام دهند که در مجموع بالغ بر ۱۴۰ کیلومتر از خطوط این منطقه عملیاتی در طول سه ماهه نخست سالجاری پیگرانی گردید.

خدائی افزود: مهمترین تاثیر این عملیات تمیز نمودن، زدودن رسوبات جدار و سطوح داخلی لوله و خارج نمودن ضایعات، اجسام احتمالی داخل لوله و میعانات لوله جهت تحویل گاز طبیعی با شرایط استاندارد می باشد.

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز اظهار داشت: اجرای پروژه های پیگرانی در راستای جلب رضایت ذینفعان و تامین گاز مطلوب به مبادی مصرف صورت می گیرد، که امیدواریم با عمل به تعهدات کاری و طبق برنامه زمانبندی تعمیراتی، بتوانیم همچنان در ارائه خدمات قابل قبول پیشگام باشیم.

وی در ادامه، انجام پیگرانی را باعث افزایش ضریب اطمینان پایدار و مستقل گاز در تحویل سوخت پاک به مصرف کننده ها و پایش مستمر سلامت و ایمنی خطوط لوله در زمان پیک مصرف عنوان کرد و از همکاری کارشناسان منطقه ۸ عملیات انتقال گاز در صیانت از سرمایه های ملی و انجام عملیات ایمن تقدیر و تشکر نمود.