باید کاری متفاوت و خاص در طرح نهضت ملی مسکن سهند انجام شود
باید کاری متفاوت و خاص در طرح نهضت ملی مسکن سهند انجام شود

به گزارش صدای آناک،فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند امروز در جمع مدیران ویژه طرح نهضت ملی مسکن شرکت عمران تاکید کرد که مدیران طرح باید به صورت روزانه پیگیر پروژه‌های نهضت ملی مسکن باشند و بازدیدهای میدانی مستمری در راستای اشرافیت به پروژه و تسریع در روند اجرا داشته باشند.وی با بیان […]

به گزارش صدای آناک،فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند امروز در جمع مدیران ویژه طرح نهضت ملی مسکن شرکت عمران تاکید کرد که مدیران طرح باید به صورت روزانه پیگیر پروژه‌های نهضت ملی مسکن باشند و بازدیدهای میدانی مستمری در راستای اشرافیت به پروژه و تسریع در روند اجرا داشته باشند.
وی با بیان این‌که میزان پیشرفت فیزیکی و کیفیت انجام کار در پروژه‌ها، شاخصی برای ارزیابی مدیران طرح نهضت ملی مسکن خواهد بود، افزود: اشرافیت همکاران فعال در نهضت ملی مسکن از جمله اصلی‌ترین مسائل در پروژه‌ها بوده و انتظار داریم مدیران و تیم ویژه نهضت ملی مسکن از این اشرافیت برخوردار باشند.
وی، مهم‌ترین مسئله در طرح نهضت ملی مسکن را چشم‌انتظاری متقاضیان برای تحویل واحدهای خود عنوان کرد و گفت: تأمین مسکن برای مردم اصلی‌ترین هدف بوده و برای ما بسیار اهمیت دارد که متقاضیان هرچه سریع‌تر واحدهای خود را با کیفیت مناسب تحویل بگیرند.
سعیدی تاکید کرد که مدیران ویژه طرح نهضت ملی مسکن باید از کم و کیف پروژه مطلع بوده و برنامه زمانبندی تنظیم و دقیقا بر اساس آن پیش روند و به سازندگان نیز برنامه و زمانبندی دهند.
گفتنی است، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در راستای پیگیری مستمر و تسریع در روند اجرای پروژه‌ها ۴ مدیر ویژه طرح نهضت ملی مسکن در این شرکت تعیین کرده است.